Beşikdüzü Kaymakamı, TİSKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti


Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Recep Köksal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Beşikdüzü’nde 21 Eylül 2016 tarihinde yaşanan sel ve heyelan felaketi sırası ve sonrasında TİSKİ Genel Müdürlüğünün ilçede gerçekleştirdiği çalışmalardan ötürü Genel Müdür Köksal’a teşekkür eden Ertürkmen, “Trabzon Büyükşehir Belediyemiz ve TİSKİ Genel Müdürlüğümüz sel felaketinden bugüne, ilçemizde çok önemli çalışmalara imza attılar. Yoğun yağışların başlamasıyla ilçemize intikal ettiniz ve günlerce kamp kurdunuz, sonrasında da ilçemiz adına oldukça önemli yatırımları hayata geçirdiniz. Tüm çalışmalarınızdan ötürü Beşikdüzü halkı adına şahsınızda Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na, sizlere ve mesai arkadaşlarınıza şükranlarımı sunuyorum. Beşikdüzü halkı sizlerin özverili çalışmalarınızı unutmayacaktır” dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Öztürkmen’e teşekkür eden TİSKİ Genel Müdürü Köksal ise Beşikdüzü’nde önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Beşikdüzü’nün sahilinden kırsalına, pek çok noktada faaliyette bulunduklarını kaydeden Köksal, “Beşikdüzü ilçemizde yüksek maliyetli projeler gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımız artarak devam edecektir” diye konuştu.

Kaymakam Ertürkmen ve Genel Müdür Köksal, TİSKİ Genel Müdürlüğünün Beşikdüzü’nde devam eden; kanalizasyon şebeke, atıksu deniz derin deşarjı ve içme suyu şebeke inşaatı ile Dağlıca Mahallesi’ne kadar 9 mahalleye içme suyu sağlayacak olan terfili içme suyu inşaatı hakkında da bilgi alışverişinde bulundu. Devam eden projelerin ihale bedelinin 15 milyon TL olduğunu ifade eden Köksal, 2017 ödeneğinin ise 7 milyon TL olduğunu kaydetti.

DİĞER HABERLER

Tüm hakları TİSKİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına aittir. 2018 ©