Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 
Genel Müdürümüz Ali Tekataş mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“15 Temmuz 2016 tarihinde, FETÖ tarafından ülkemize, birliğimize, bütünlüğümüze, demokrasimize, cumhuriyetimize ve milletimizin iradesine karşı gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimi başta Sayın Cumhurbaşkanımız, TBMM Başkanımız, Başbakanımız, tüm bakanlarımız, milletvekillerimiz, güvenlik güçlerimiz ve kahraman vatan evlatlarımızın olağanüstü cesaret, gayret ve çabaları vesilesiyle engellenmiştir.
 
15 Temmuz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün, milletimizin kahramanlık, cesaret, azim ve kararlılığının, milli birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya bir kez daha gösterildiği bir tarih; tüm dünyaya ders niteliğinde bir demokrasi destanıdır.
 
Bu aziz millet, imanından gelen güç ve Çanakkale ruhuyla ölüme bile meydan okurcasına tankların önüne yatarak, namlular karşısında eğilmeden dimdik şekilde durarak, göğsünü kurşunlara siper ederek Türkiye’sine, seçilmiş Cumhurbaşkanına, hükümetine, iradesine, izzeti, şerefi ve namusuna sahip çıkmıştır.
 
Darbe girişimi karşısında milletimizin göstermiş olduğu büyük cesaret ve kahramanlığın doğru bir şekilde organize edilmesi ve yönlendirilmesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın güçlü liderliği ve önderliği en önemli rolü oynamış, bu liderlik halkın inancını pekiştirmiş ve darbeye karşı halkın direnişini başarılı kılmıştır.
 
Türk ve dünya tarihine altın harflerle kazınmış bu şanlı demokrasi zaferi, bizlerin yoluna ışık tuttuğu gibi gelecek nesillerimize de ilham kaynağı olacaktır.
 
Bu vesileyle, başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd eder, 15 Temmuz Gazilerimize Allah’tan şifa dilerim.
 
Milli İradeye, Türkiye’ye, bayrağımıza ve ezanımıza sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı iletir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutlarım.”

DİĞER HABERLER

 • BAŞKAN ZORLUOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm hemşehrilerinin ve İslam aleminin bayramını tebrik etti.   Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi;  “Birlik, beraberlik, kardeşlik, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyeye
 • ‘BAYRAMDA DA İŞ BAŞINDAYIZ’
  Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Vatandaşların huzurlu ve güven içerisinde bir bayram geçirebilmeleri için TİSKİ olarak gerekli tüm tedbirleri aldıklarını belirten Genel Müdür Ali Tekataş, bayram süresince kesintisiz su temini iç
 • BÜYÜKŞEHİR KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETECEK
  TİSKİ Genel Müdürlüğü Esiroğlu İçmesuyu Arıtma Tesisi bünyesinde hayata geçirilecek HES Projesi çalışmalarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “17 gigawatt elektrik üretecek tesisimizle birlikte yıllık 6 milyon TL kaynak sağlayacağız.” dedi.   Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Mu
 • BEŞİKDÜZÜ’NDE 3 MAHALLENİN SU SORUNU TARİH OLUYOR
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Beşikdüzü’nün yıllardır içme suyu sorunu yaşayan 3 mahallesine sağlıklı içme suyu ulaştırıyor. Muhtar Keleş, “Bu proje Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerindendir.” dedi   Trabzon Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel M&u
 • ARAKLI VE SÜRMENE’DE 11 MAHALLEYE SAĞLIKLI İÇME SUYU
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Araklı ve Sürmene’ye bağlı 11 mahallenin sağlıklı içme suyu ihtiyacını karşılamak için çalışmalarına devam ediyor     Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü, bir yandan şehir genelinde altyapı yatırımlarına devam ederken diğer taraftan da sağlıklı ve süre
Tüm Hakları Saklıdır 2020© Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.