• Bize Ulaşın
  • 185
  • WhatsApp İhbar Hattı
  • 05521010185

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYORUZ

TİSKİ Genel Müdürümüz Ali Tekataş, kurmaylarıyla birlikte Şalpazarı’nda başkan ve muhtarları dinledi. TİSKİ’nin sürekli sahada olduğunu belirten Genel Müdürümüz Ali Tekataş, “Sorunları tüm paydaşlarımızla çözeceğiz” dedi  
 
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü olarak, ilçelerin sorunlarını muhataplarından dinliyoruz. Bu kapsamda seri ziyaretler gerçekleştiren TİSKİ Genel Müdürümüz Sayın Ali Tekataş, Genel Müdür Yardımcılarımız Muhammet Mazlum ve Yılmaz Görmüş ile birlikte Şalpazarı’nı ziyaret etti.
 
50’YE YAKIN MUHTAR KATILDI
Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı ve siyasi parti temsilcilerini makamlarında ziyaret eden Genel Müdürümüz Ali Tekataş, ardından yaklaşık 50 mahalle muhtarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu toplantıda muhtarlar mahallelerinin her türlü içmesuyu ve kanalizasyon sorunlarını en yetkili makama iletmiş oldu.
 
“BİRLİKTE ÇALIŞIP BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”
Muhtarların sorun, talep ve önerilerini tek tek not alan Genel Müdürümüz Ali Tekataş, “Tüm ilçelerimizle bu tür toplantıları yapıp sorunları yerinde tespit edeceğiz. Telefonlarımız muhtarlarımızın hepsinde var ve mutlaka ulaşılabilir olacağız. Muhtarlar bizim için çok önemli. Onlarla işbirliği içerisinde çalışıp, sorunları birlikte çözeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Haber Resimleri

Tüm hakları saklıdır © 2019 TİSKİ Genel Müdürlüğü-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.