• Bize Ulaşın
  • 185
  • WhatsApp İhbar Hattı
  • 05521010185

TİSKİ GELECEĞİ PLANLIYOR

2020-2024 Stratejik Plan çalışmalarına hız veren TİSKİ, kentin en önemli paydaşlarından biri olan muhtarları dinledi. Muhtarlar, sorun, çözüm önerileri ve düşüncelerini aktararak sürece katkı sundular 
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü, “2020-2024 Stratejik Planı” için kentin paydaşlarının görüşlerini alıyor. 5 Ağustos’ta Trabzon’a sunacağı hizmetlerin daha etkin ve sürdürülebilir olması, kaynakların da daha etkin ve verimli şekilde kullanılabilmesi adına izlenilecek stratejik planın hazırlanması için kurum personeliyle bir çalıştay düzenleyen kurumumuz, şimdi de muhtarları dinledi. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, şehrin her noktasından gelen muhtarlarla sorunlar, çözüm önerileri ve temenniler masaya yatırıldı.
 
TEKATAŞ: “BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”
Akademisyen Dr. Volkan Erkan tarafından verilen bilgiler ışığında mahalle ve bölgelerinin sorunlarını kâğıda döken muhtarlar, sorun, teklif ve önerilerini açıkça ifade etme olanağı buldu. Gelecek yıllara ışık tutacak bir stratejik plan hazırlamak için kentin tüm paydaşlarıyla bir araya geleceklerini belirten TİSKİ Genel Müdürümüz Ali TEKATAŞ, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat ZORLUOĞLU’nun liderliğinde, kurumumuzun gelecek beş yılını planlayıp, profesyonel bir anlayışla ilerlemek istiyoruz. Bu noktada bizlerin en yakın çalışma arkadaşları olan muhtarlarımızın görüşleri oldukça kıymetli. Her soruna vakıf olacağız, çözümünü birlikte sağlayacağız” dedi.
 
“7/24 İLETİŞİM KURACAĞIZ”
Muhtar ve vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olacaklarını belirten Genel Müdürümüz Ali TEKATAŞ, “Şehrin her bir ferdinin gelecek yıllarda yapılacaklar noktasında bizlere yardımcı olmasını istiyoruz. Planlama yaparken nerelerde nelere dikkat etmemiz gerektiğini sizlerden dinleyeceğiz. Her ilçeden temsilcilerimiz burada. Bu sayede 18 ilçemizin de sorunlarına vakıf olup çözümlerini sağlayacağız. Bu tür buluşmaları sık sık yapacağız. Hepimiz 7/24 emrinizdeyiz. İnşallah sizlerin de desteğiyle hep beraber güzel işlere imza atacağız. Buraya kadar teşrif ettiğiniz için şükranlarımı arz ediyorum.” diye konuştu.
Haber Resimleri

Tüm hakları saklıdır © 2019 TİSKİ Genel Müdürlüğü-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.