• Bize Ulaşın
  • 185
  • WhatsApp İhbar Hattı
  • 05521010185

YAĞMURSUYU HATLARI TEMİZLENİYOR ...

YAĞMURSUYU HATLARI TEMİZLENİYOR
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü olarak, yağmursuyu drenaj hatlarında başlattığımız bakım ve temizlik çalışmalarına son sürat devam ediyoruz.
Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü olarak, süregelen zaman içerisinde farklı nedenlerle tıkanan hatların, her yağış sonrası kentte yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek adına yağmursuyu altyapı hatlarının, periyodik temizlik ve bakımını yapıyoruz.
Bu kapsamda il genelinde başlatılan çalışmalar, hızla devam ediyor.
İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerimizin yaptıkları planlama doğrultusunda Vakfıkebir ve Ortahisar’ın Beşirli sahil iç yol kısmı ile EYOF-Forum-Havaalanı güzergâhındaki altyapı hatları, menfez ve ızgaralar, yüksek basınçlı kanal temizleme araçlarıyla atık ve birikintilerden arındırıldı.
“TİTİZLİKLE DEVAM EDECEK”
Temizlenen hatlar ile birlikte atıksu ve yağmursuyunun düzenli akışı sağlanarak; çevre ve insan sağlığı açısından tehdit oluşturan olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır.
TİSKİ Genel Müdürümüz Ali TEKATAŞ, “Trabzon’da modern teknoloji ile kaliteli bir altyapı oluşturmayı hedefleyen Kurumumuz, bu hedefin en önemli ayaklarından biri olan altyapı ve çevre temizliğine verdiği önemi bundan sonraki süreçte de büyük bir titizlikle devam ettirecektir.” dedi.  
Haber Resimleri

Tüm hakları saklıdır © 2019 TİSKİ Genel Müdürlüğü-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.