TİSKİ Genel Kurulu Toplandı


Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü 2017 Yılı I. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda icra edilen toplantıda TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra İLBANK Bölge Müdürü Salih Devran, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Turgay Çolak, DSİ, OGM ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri hazır bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Genel Kurul Toplantısının açılışında, TİSKİ Genel Müdürlüğünün yapısı; çalışmaları, tamamlanan, sürdürülen ve projelendirilen yatırımlar hakkında ayrıntılı açıklamalarda bulunarak Genel Kurul üyelerini bilgilendirdi. Gümrükçüoğlu, çalışmalarda sağlanan başarı ve sağlanan üst düzey koordinasyondan ötürü TİSKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri ile ilgili kamu kurumlarının yöneticilerine Trabzon halkı adına teşekkür etti.
Başkan Gümrükçüoğlu’nun bilgi arzının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. İhtisas komisyonlarının seçimi oybirliği ile gerçekleştirilirken TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2016 yılı çalışmaları ile ilgili Denetçi Raporu okundu ve Genel Kurul tarafından oybirliği ile onaylandı. TİSKİ Genel Kurulunun bugünkü oturumunda ayrıca Tarife ve Abone Hizmetleri Yönetmeliği görüşülerek oybirliği ile karara bağlandı.
TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2016 Yılı Faaliyet Raporu, 2016 Mali Yılı Bilançosu ve 2016 Yılı Kesin Hesabının görüşüleceği 2017 Yılı I. Olağan Genel Kurul Toplantısı II. oturumu yarın (24 Mayıs) gerçekleştirilecek.

FOTOĞRAF GALERİSİ

DİĞER HABERLER

Tüm hakları TİSKİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına aittir. 2018 ©