TİSKİ YÖNETİM ŞEMASI
YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin GENÇ
Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim KUL
Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin TANDOĞAN
Yönetim Kurulu Üyesi Farabi HACIHASANOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Nalan KARAKUŞ
DENETİM KURULU
Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin ÜÇÜNCÜ
Denetim Kurulu Üyesi Hakkı TERZİBAŞI
GENEL MÜDÜR İbrahim KUL
Özel Kalem Müdürlüğü Serdar BOSTAN
Teftiş Kurulu Başkanlığı Kemal AKPINAR
1. Hukuk Müşavirliği Av. Mustafa ÖZTÜRK
GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI (İDARİ VE MALİ) Ahmet Ali KOZ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Volkan UZUN
İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü Zeki YAMİÇ
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürlüğü Emine ÖZTÜRK
İSG ve Eğitim Şube Müdürlüğü Uğur KOBYA
Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Alper Tunga BOZKURT
Abone İşleri Koordinasyon Şube Müdürlüğü Ferda AYKUT
Sayaç İşleri Şube Müdürlüğü Abdurrahman OKUMUŞ
Kaçak Su Takip ve Önleme Şube Müdürlüğü Hasan AKÇAY
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Neşat KURT
Strateji Geliştirme ve Bütçe Şube Müdürlüğü Birgül ÖKSÜZ
Tahsilat Borç Takip Şube Müdürlüğü İbrahim KÜÇÜK
Mali Hizmetler Şube Müdürlüğü Neşat KURT
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Mustafa YAZICI
Bilgi Teknolojileri ve Elektronik Sistemler Şube Müdürlüğü Fatih BAYRAM
Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü Sait Semih ALTAŞ
GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI (TEKNİK-1) Nurettin TANDOĞAN
İşletmeler Dairesi Başkanlığı Yusuf KESKİN
İşletme Koordinasyon Şube Müdürlüğü Ercan ÇAĞLAYAN
Merkez ilçeleri İşletme Şube Müdürlüğü (Ortahisar, Maçka) Halil DURAN
Doğu İlçeleri İşletme Şube Müdürlüğü (Of, Çaykara, Dernekpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Sürmene, Araklı, Arsin, Yomra) Muhammed GÜNEŞ
Batı İlçeleri İşletme Şube Müdürlüğü (Akçaabat, Düzköy, Vakfıkebir, Beşikdüzü, Tonya, Çarşıbaşı, Şalpazarı) Hüseyin TOPAL
Tesisler Dairesi Başkanlığı Bülent SALİ
Atıksu Ruhsat Denetim Şube Müdürlüğü İlhan ŞAHİN
Atıksu Arıtma ve İşletme Şube Müdürlüğü Derya YETER
İçme Suyu Arıtma ve İşletme Şube Müdürlüğü Derya YETER
Laboratuvar Şube Müdürlüğü Vahdet MAZLUM
İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Ekrem UZUNALİ
Havza Koruma Şube Müdürlüğü İrfan ERDEM
Derin Deniz Deşarjlar Ve Kanalizasyon İşletme Şube Müdürlüğü Metin ÖNSEL
GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI (TEKNİK-2) Nevzat KAMİLOĞLU
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Yılmaz AKTAŞ
Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü Aysel TOKLU
Makina ve Malzeme İkmal Şube Müdürlüğü Orhan KURT
Satınalma ve İhale Şube Müdürlüğü Caner MUHCU
Planlama Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Halil İbrahim TİRYAKİOĞLU
Etüd Proje Şube Müdürlüğü Osman KARA
Yatırım ve İnşaat Şube Müdürlüğü Dilaver UZUN
Harita ve Emlak İstimlak Şube Müdürlüğü Sena OSMANOĞLU
Elektrik Merkezleri Dairesi Başkanlığı Ömer ŞAHİN
Elektrik ve Mekatronik Şube Müdürlüğü Ömer Seyfi YALAZAN
Scada ve Otomasyon Şube Müdürlüğü Metin BERBER

İlgili Diğer Başlıklar