TİSKİ TOPLANTISINDA TRABZON'UN ALTYAPISI GÖRÜŞÜLDÜ


Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü koordinasyon toplantısı, Genel Müdür Recep Köksal’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında icra edilen toplantıda TİSKİ Yönetim Kurulu üyeleri, daire başkanları, şube müdürleri ve ilgili birim amirleri hazır bulunurken TİSKİ’nin çalışmaları ayrıntıları ile masaya yatırılarak değerlendirmeye tabi tutuldu.

3 YILDA ÇOK ÖNEMLİÇALIŞMALAR YAPTIK
TİSKİ Genel Müdürlüğü koordinasyon toplantısına katılan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu burada yaptığı değerlendirmede özverili çalışmalarından ötürü TİSKİ çalışanlarını kutladı. TİSKİ Genel Müdürlüğünün Trabzon için son derece önemli çalışmalara imza attığını kaydeden Gümrükçüoğlu, “Hep beraber Trabzon’u bir dünya şehri haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarımız büyük önem arz ediyor. Bu alanda sadece 3 yıl içinde çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Başarılarınızın artarak devamını temenni ediyorum” dedi.

ÇOK DAHA BÜYÜKİŞLERE İMZA ATACAĞIZ
TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal da değerlendirmelerinde kısa sürede önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti. Bir dünya kenti olmak hedefindeki Trabzon’un altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Köksal, “Bugüne kadar çok önemli hizmetler gerçekleştirdik, inşallah hep birlikte çok daha büyük işlere imza atacağız. Fedakârca gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarımıza Trabzon halkı adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Genel Müdür Recep Köksal, koordinasyon toplantısında ayrıca TİSKİ Genel Müdürlüğünde görev süreleri sona eren personellere plaket takdim ederek teşekkür etti. TİSKİ Genel Müdürlüğünün kuruluş sürecinde Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı olarak vekaleten görev yapan Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Süleyman Aydın’a teşekkür plaketi takdim eden Köksal, Aydın’ın önemli bir belediyecilik tecrübesine sahip olduğunu ifade ederken bundan sonra da tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceklerini kaydetti. Emekliye ayrılan Dernekpazarı İlçe Sorumlusu Yusuf Yazıcı ve Şalpazarı İlçe Sorumlusu Osman Demir’e de hizmetlerinden ötürü plaket ile teşekkür eden Köksal; Yazıcı ve Demir’in TİSKİ Genel Müdürlüğüne güç kattıklarını kaydederken bundan sonraki yaşantılarında kendilerine mutluluklar diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ

DİĞER HABERLER

Tüm hakları TİSKİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına aittir. 2018 ©