HABERLER

 • SU KULLANIMINA DİKKAT!
  Özellikle kırsal mahallelerdeki nüfus artışı, kuraklık ve tarımsal sulamalar nedeniyle içme suyu problemleri yaşanabilmektedir.  Lütfen komşularımızın sulama yapmasına izin vermeyelim ve suyu tasarruflu kullanalım.
 • ŞALPAZARI'NA 4000 METRELİK İÇME SUYU HATTI
  ​Şalpazarı Geyikli, Simenli ve Sütpınar mahallelerimizdeki toplam 1690 abonemize kesintisiz ve sağlıklı içme suyu sağladık. İş kapsamında 4000 metrelik içme suyu hattı, 3 maslak ve 3 adet su alma yapısı yapıldı. İlçe şefliğimizdeki tüm arkadaşımızın ellerine sağlık. 
 • DARICA'DA İÇMESUYU VE KANALİZASYON YENİLEME İŞLEMİ
  Akçaabat Darıca Mahallesi’nde 140 metre içme suyu şebeke hattı 40 metre kanalizasyon şebeke hattı yenileme işlemi yaptık. İlçe şefimiz Serdar Ergül ve tüm ekip arkadaşlarımızın emeğine sağlık.
 • 18 İLÇE 707 MAHALLEDEYİZ
  Maçka Güney’de 150 metre, Öğütlü’de 100 metrelik içme suyu hattını yeniledik.
 • İNCESU VE KARAKAYA MAHALLELERİNE TOPLAMDA 1300 METRE YENİ HAT
  Ortahisar İlçesi İncesu Mahallesi’nde 800 metre ve Karakaya Mahallesi’nde 500 metre içme suyu hattı imalatı gerçekleştirdik.
 • BÜYÜKŞEHİR UZUNGÖL’ÜN ALTYAPISINI YENİLEDİ
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehirde ilk kez uygulanan CIPP sistemi ile Uzungöl’ün 1500 metrelik kanalizasyon hattını rehabilite etti. Menfezlerin gölle buluştuğu noktalara file yerleştirilerek göl yüzeyinde rüsubat oluşumunun önüne geçildi Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü ülke
 • YENİCAMİ MAHALLESİ'NE 1200 METRELİK HAT
  Yenicami Mahallesi’nde Güney ve Kondu mahallelerine 1200 metrelik yeni bir hat ile su ulaştırıyoruz. Bir hafta sürecek çalışma sonucunda yıllardır içme suyu problemi yaşayan iki mahallemiz ek su kaynağına kavuşacak. İlçe şefliğimizin tüm personelinin ellerine sağlık.
 • DOLAYLI'YA 1300 METRELİK YENİ HAT
  Dolaylı Mahallesi Baş Küme Evleri mevkisinde ekonomik ömrünü tamamlamış, sürekli arıza veren ve vatandaşımızın arazisinden geçen içme suyu hatlarını yeniledik. Yeni imalatını yaptığımız 1300 metrelik yeni hattımız hayırlı olsun.
 • DÜRBİNAR'DA 660 METRELİK DEPLASE ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
  Akçaabat Dürbinar Mahallesi’ndeki Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü'nün başlattığı yol çalışması nedeniyle, toplam 660 metre uzunluğundaki kanalizasyon şebekesi ile içme suyu isale ve şebeke hattımızı kısa sürede deplase edip hizmete sunduk.
 • SU BORCU OLANLARA MÜJDE…
  TİSKİ Genel Müdürlüğü 30 Nisan 2021 tarihinden önceki su ve atık su borçlarının yapılandırıldığını duyurdu. Başvuru için son tarih 31 Ağustos 2021   Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun kapsamında TİSKİ Genel Müdürlüğüne su ve atık su borcu olan abonelere borç
 • 18 İLÇE 707 MAHALLEMİZDE SAHADAYIZ
  Düzköy Fatih Caddesine 350 metre kanalizasyon 300 metre içme suyu hattı. Atatürk Caddesine ise 300 metre içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmasını tamamladık.
 • TONYA ÇAYIRİÇİ'NE 6 BİN METRELİK ANA ŞEBEKE HATTI
  Çayıriçi Mahallesi’nde ana şebeke hattı yapım işimiz devam ediyor. Toplamda 6000 metrelik çalışmamızın 1000 metrelik kısmını tamamlıyoruz.
 • TİSKİ KAÇAK SU DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI
  TİSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, kaçak su kullanıma yönelik denetimlerini etkin bir şekilde sürdürüyor. Ekipler bu yıl kaçak su kullanan 187 adet adrese 345 bin 805 TL tutarında ceza yazdı     Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde kaçak su kullanım
 • OF-HAYRAT GRUP İÇME SUYU MÜJDESİ
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü sağlıklı içme suyu anlamında yıllardır sorun yaşayan Of-Hayrat Grup İçme Suyu projesini bitirerek hatta suyu verdi   Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü ilçelerin yıllara sair içme suyu problemlerine son vermeye devam ediyor. Bir yandan
 • KALKINMA'YA YENİ HATTIMIZDAN SU VERMEYE BAŞLIYORUZ
  Beşirli ve Meydan bölgesinin ardından Kalkınma’da da abonelerimize yeni hattımızdan su vermeye bugün başlıyoruz. Hayırlı olsun.        
 • SU ELÇİLERİ TRABZON’DA
  Su Elçileri Derneğince çevre ve su konularında bilinçlendirme yapılması amacıyla oluşturulan mobil tır Trabzon’a geldi. TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş mobil tırı ziyaret etti.   Su Elçileri Derneğince çevre ve su konularında bilinçlendirme yapılması amacıyla yola çıkan mobil tır, Trabzon’a ulaştı. “Temiz
 • TİSKİ’DEN YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİMİ
  TİSKİ Genel Müdürlüğü, Enerji Bakanlığınca düzenlenen, Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Uygulamaları Eğitimi’nde eğitimci kurum olarak yer aldı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla düzenlediği eğitim programlarında artık eğitimci olarak yer almaya başladı. Ulu
 • KONAKLAR KANALİZASYON HATTI TAMAMLANDI
  Orhan Sancar Caddesi’ndeki kanalizasyon hattımız tamamlandı. Ara sokaklardan gelen kanalizasyon hatlarını yeni hattımıza almaya başladık.
 • YERLİCE'YE 500 METRELİK HAT
  Yerlice Küme Evleri’nde 500 metrelik şebeke hattı imalatı tamamlanarak hatta su verildi.
 • USULSÜZ SU KULLANMA KOMŞUNU SUSUZ BIRAKMA
  Sebze meyve bahçelerinizi sulamak için harcadığınız şebeke suyu hijyenin önemli olduğu bu günlerde birçok mahallemizin susuz kalmasına neden olabilir.